O firmie

Certyfikowana jakość

Jesteśmy producentem i dostawcą elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego oraz urządzeń niezbędnych w pracach budowlanych i ogrodniczych. Nasze produkty posiadają wszelkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i jakości wydawane przez europejskie jednostki badawcze. W bardzo szerokiej ofercie posiadamy zarówno profesjonalny sprzęt dla firm budowlanych czy warsztatów, jak również narzędzia dla złotych rączek, które samodzielnie wykonują większość prac w domu i ogrodzie.

Na rynku od 1990 roku

Na rynku działamy od 1990 roku. Zaczynaliśmy jako dystrybutor narzędzi elektronicznych i spawalniczych. Bardzo dobra relacja ceny do jakości oraz uczciwość w biznesie pozwoliły nam zdobyć zaufanie szerokiego grona klientów i rozwinąć skrzydła. Dziś produkty sprzedajemy nie tylko na terenie Polski, ale całej Europy, a w ofercie posiadamy również kompresory i agregaty, wyposażenie do warsztatów, wentylatory i nawilżacze powietrza do domu, meble ogrodowe a także sprzęt turystyczny i sportowy.

Doświadczenie i uczciwość

W branży działamy od ponad 25 lat. Stabilna pozycja na rynku to efekt połączenia kilku czynników: doradzamy produkty najbardziej adekwatne do potrzeb, a nie najdroższe, oferujemy wysoką jakość w dobrej cenie i zapewniamy pomoc również po zakupie.

Wysoka jakość w dobrej cenie

Oferowanie klientom konkurencyjnych cen jest możliwe dzięki bezpośredniej współpracy z fabrykami produkującymi sprzęt i urządzenia. Ich doświadczenie i specjalizacja to z kolei gwarancja wysokiej jakości i niezawodności.

Dedykowane rozwiązania

Dynamicznie funkcjonujący dział rozwoju nowych produktów pozwala nam wprowadzać innowacyjne rozwiązania w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów.

Fachowe doradztwo

Klienci nie zawsze wiedzą, jaki sprzęt jest im potrzebny do wykonania określonych prac. Jesteśmy od tego, by im w tym pomóc najlepiej, jak tylko umiemy. I robimy to.

Profesjonalny serwis

O klientów dbamy nie tylko na etapie zakupu, ale też po sprzedaży. Nasza doświadczona załoga gwarantuje szybki i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

Wsparcie marketingowe

Klientom hurtowym oferujemy pomoc w postaci odpowiednich materiałów reklamowych i informacyjnych.

KONTAKT

INFOLINIA INFORMACYJNA

TEL: 32 670 39 68

Nasi konsultanci są dostępni :
Pn. – Pt. w godzinach 8:00 – 15:00


SERWIS CENTRALNY

P.H. Powermat T.M.K. Bijak Sp. Jawna
Obrońców Poczty Gdańskiej 97
42-400 Zawiercie

TEL: 32 670 39 68 | wewnętrzny 4


SPRZEDAŻ HURTOWA

tel. 32 670 39 68 | wewnętrzny 2

THE ART OF TOOLS TECHNOLOGY

W branży działamy od ponad 25 lat. Stabilna pozycja na rynku to efekt połączenia kilku czynników: doradzamy produkty najbardziej adekwatne do potrzeb, a nie najdroższe, oferujemy wysoką jakość w dobrej cenie i zapewniamy pomoc również po zakupie.

Informacje dodatkowe